[TR] Sosyal medya kanalları üzerinden gelen email, talep ve sorular:

Herkese merhaba,

Sosyal medyanın oldukça yaygın kullanım alanı kazandığı bugün; farklı sosyal medya araçları üzerinden gelen email, soru ve taleplere yetişmek de gün geçtikçe zorlaşıyor. Bunun yanı-sıra hayatımın hem akademik hem profesyonel hem özel hayat noktasında daha yoğun bir dönemine de girmiş bulunuyorum.

Bu yüzden de farklı sosyal medya hesapları üzerinden gelen email, talep ve sorulara bundan sonra cevap vermem daha zor olacak. Sosyal medya hesapları ile ilgilenen yeni bir arkadaş buluncaya dek; herkese cevap vermek daha zor olacak gibi görünüyor.

Elbette, farklı ekonomik, güncel, politik ve sosyal konular ile ilgili tüm paylaşım ve yorumlarımı; sözü geçen farklı online platformlar ve hesaplar üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ancak, doğrudan soru, talepleriniz ve mesajlarınıza cevap veremez isem; şimdiden hepinizden özür diliyorum.

Anlayışınız için çok teşekkür ediyor,

En içten dileklerimle,

[EN] Emails, requests and questions over social media accounts:

Hi everybody,

It really is getting harder, day by day, to respond to all the emails, requests and questions from all of the online social network accounts. Meanwhile, I’m also starting a new chapter in my life; with a busier schedule in my academic, professional and private life.

It will therefore, be a little more difficult to follow up with all the emails, requests and questions from all of these social media accounts. We’re currently in search of someone to help with our social media accounts.

You may, of course, still follow all of my public posts and comments on various economic, daily, political and social issues over various online platforms. Yet, I would once again apologize in advance if I’m not able to respond to all of your email, question and requests.

Thank you so much for your understanding,

Sincerely,

Advertisement